Passer au contenu
Menu
Warenhuizen
Nieuwsbrief
Bestelling, Service & Advies
0800 2626101
Voer zoekterm/artikelnr. in
Zoeken op
Account
Kijklijst
€ 0,00
NIEUW
Cadeaus
Heren
Dames
Kinderen
Tuin
Keuken
Wonen
Huishouden
Kantoor
Sport & Spel
Koffers & Lederwaren
Lichaamsverzorging
Eten & Drinken
Kerst
SALE
Fabrikanten
Journal
Voer zoekterm/artikelnr. in
Zoeken op
Home
Wonen
Woonaccessoires
(402)
Categorie
Alle categorieën
Decoratie
Kaarsen
Kandelaars
Geurkaarsen
Wereldbollen & Kaarten
Vazen & Schalen
Krantenhouder
Horloges
Spiegel
Fotolijsten
Stereofonie
Wekkers
Telefoons
Thuiskantoor buiten
Wonen en inrichting
Natuurlijk leven
Geniet van de nazomer, binnen of buiten
Multifunctionele meubels
Voor een leuke tijd thuis
Woonaccessoires
Decoratie
Kaarsen
Kandelaars
Geurkaarsen
Wereldbollen & Kaarten
Vazen & Schalen
Krantenhouder
Horloges
Spiegel
Fotolijsten
Stereofonie
Wekkers
Telefoons
Onderwerpen aan Wonen
Thuiskantoor buiten
Wonen en inrichting
Natuurlijk leven
Geniet van de nazomer, binnen of buiten
Multifunctionele meubels
Voor een leuke tijd thuis
Filter
Kleur
Blauw
Bruin
Geel
Grijs
Groen
Kleurloos
Paars
Roze
Wit
Zwart
Fabrikant
Abtei Königsmünster
Aimée de Mars
Anna Badur
Aras Metal
Aroma Olymp
Auerberg
aveva design
Bergs Potter
Beske-Manufaktur
Biokema
Bow & Hummingbird
Braun
BREKA
Byggfabriken
Bülow´s Best Kerzenmanufaktur
Caritas Wendelstein Werkstätten
Coudre Berlin
Cuero Design
Denk Keramische Werkstätten
Der Glockenladen
designimdorf
Detoa Albrechtice
Deutscher Caritasverband
DWM Deutsche Weihnachtssterne Manufaktur
Erzgebirgische Volkskunst Richard Glässer
Farbglashütte Lauscha
Fensterstern
Form & Refine
Fridolfinger Metallwaren
Fundamental Berlin
Glafey
Glasmanufaktur Harzkristall
Halbach Seidenbänder
HAY
Hermschulte-Drechslerei Bernhard
Herr & Frau Rio
Herrnhuter Sterne
Hey-Sign
hibi
Hohenfried
Hupfer
Inge´s Christmas Decor
K&M Classics
Kartuzija Pleterje
Kerzen-Manufaktur
Kerzenfarm Hahn
Kerzenmanufaktur, Imkerei & Gänserei Stephan Becker
Kinto
Klar Seifen
Korbo
Krebs Glas Lauscha
Krinner
Kähler Design
Köhler Kunsthandwerk
La Rochère
Lapuan Kankurit
Lebensgemeinschaft Bingenheim
Lebensgemeinschaft Höhenberg e.V.
Liljeholmens Stearinfabriks
Looops
Lovi
LSA International
Lübech Living
M.P.A. - Manufacture des Production
MAGAZIN
Manufactum
Metallkunstwerkstatt Tobias Harjes
Mifuko
MINT Furniture
Moebe
Munio Candela
Münder Email
Nemky & Metzler
Nielsen
Nostalgie-Christbaumschmuck
oelfaktorisch
onomao
Original Home Company
Oskari
OWI
Panier des Sens
PEMA
Prestige de Menton
Q de bouteille
raawii
Rafael Bordalo Pinheiro
Richard Sellmer Verlag
Royal Goedewaagen
Saat & Gut
Saico GmbH Seiffen
SALOMON & CO
Sargadelos
SAS Laboratoire Aimee
Schönbuch
Sonnenleder
The Olphactory
Ulrich Weihnachtsschmuck
unoferrum
Weidenprofi
Werkhaus
Wildlife Garden
Windisch
Witzgall
Wolfgang Werner
WRONG SHOP
Yamazaki
Zieta
Zoltan Szabó
Én Gry & Sif
Beschikbaarheid
Direct beschikbare artikelen tonen
Prijs
tot € 50
50 - 100 €
100 - 200 €
200 - 500 €
vanaf € 500
Filter toepassen
Woonaccessoires
Sorteren
Populairste artikelen
Prijs dalend
Prijs oplopend
Innovaties
Sorteren
Populairste artikelen
Prijs dalend
Prijs oplopend
Innovaties
terug
3 van 5
meer
Munio Candela
Kaars met geur
€ 37,90
+ meer varianten
HAY
Wasmand, klein
€ 37,90
Exclusief
Én Gry & Sif
Bloemenkrans van vilt
€ 37,90
Én Gry & Sif
Wilgenkatoen takvilt
(6 stuks)
€ 37,90
Vaas De Blauwe Fiets N° 1
€ 37,90
Erzgebirgische Volkskunst Richard Glässer
Rokende pop
van € 37,90
+ meer varianten
Nieuw
Mifuko
Gevlochten opbergmandje
€ 37,90
+ meer varianten
Nieuw
Saico GmbH Seiffen
Traditionele spaanbomen
(set van 3)
€ 37,90
Herrnhuter Sterne
Herrnhut elektrificatie voor de A4-A7 snelweg
€ 37,90
+ meer varianten
Zakspiegel Laura
€ 37,90
+ meer varianten
Moebe
Frame Frame, hout
van € 37,90
+ meer varianten
designimdorf
Sterlicht
€ 34,90
+ meer varianten
Nieuw
oelfaktorisch
Ruimtegeurset Zirbe
€ 34,90
Én Gry & Sif
Hulst Tak Vilt
€ 34,90
Exclusief
Én Gry & Sif
Bloemenslinger van vilt
€ 34,90
Looops
Looops Navulling Geurkaars
van € 34,90
+ meer varianten
Mand zigzag
van € 34,90
+ meer varianten
Én Gry & Sif
Set Vilt Bloemen
€ 34,90
Basisprijs: € 349,00/kg
+ meer varianten
Kerzenmanufaktur, Imkerei & Gänserei Stephan Becker
Adventskaarsen Bijenwas
(4 stuks)
€ 34,90
Basisprijs: € 8,73/stuk
+ meer varianten
Vergrotingsspiegel Bo
€ 34,90
+ meer varianten
Nieuw
Kandelaars Kerstboom
€ 32,90
Fundamental Berlin
Penrose-opbergrek
€ 32,90
Wildlife Garden
Konijn lindehout handgesneden
van € 32,90
+ meer varianten
Nostalgie-Christbaumschmuck
Lauscha glazen klokken
(set van 4)
€ 32,90
Exclusief
Nostalgie-Christbaumschmuck
Kerstboom Reflector Tip Glas
€ 32,90
Erzgebirgische Volkskunst Richard Glässer
Paaskuikens esdoorn-beuk
(set van 3)
€ 32,90
designimdorf
Adventsreeks met glazen theelichthouders".
€ 32,90
designimdorf
Smokehouse
€ 32,90
+ meer varianten
Nieuw
Anna Badur
Handgeschilderde porseleinen sneeuwvlokken
(set van 3)
€ 32,90
Denk Keramische Werkstätten
Navulwas voor smeltvuur
€ 32,90
Basisprijs: € 16,45/kg
Nieuw
Exclusief
Én Gry & Sif
Deurkrans van vilt met rode bessen
€ 32,90
The Olphactory
De Olphactory geurkaarsen
€ 32,90
+ meer varianten
Nieuw
Bow & Hummingbird
Adventskalenderset
€ 32,90
+ meer varianten
Moebe
Frame Frame, aluminium
van € 32,90
+ meer varianten
Cornice-lijst
HOUT
van € 32,90
+ meer varianten
Nieuw
Farbglashütte Lauscha
Kerstbal van Thüringer Waldglas
Ø 10 cm – 1 stuk
€ 29,90
Nostalgie-Christbaumschmuck
Vliegenzwam watten
(4 stuks)
€ 29,90
Nostalgie-Christbaumschmuck
Lauscha glazen vogels traditioneel
(set van 2)
€ 29,90
Wolfgang Werner
Paaseieren Kantmotieven
(6 stuks)
€ 29,90
Én Gry & Sif
Paashaas vilt groot
€ 29,90
Nieuw
Nostalgie-Christbaumschmuck
Glazen vogels uit Lauscha
(set van 2)
€ 29,90
+ meer varianten
Lebensgemeinschaft Höhenberg e.V.
Zuilkaars bijenwas
€ 29,90
Nieuw
Saico GmbH Seiffen
Räucherzwerg
€ 29,90
Exclusief
DWM Deutsche Weihnachtssterne Manufaktur
Ster silhouet breed goudkleurig 14 cm
€ 29,90
Anna Badur
Handgeschilderde porseleinen paaseieren (3 stuks)
€ 29,90
Exclusief
Krebs Glas Lauscha
Lauscha gegroefde glaskralen
Ø 6 cm - 12 stuks
€ 29,90
Lebensgemeinschaft Höhenberg e.V.
Tafelkaarsen bijenwas rood
(5 stuks)
€ 29,90
Basisprijs: € 5,98/stuk
Lebensgemeinschaft Höhenberg e.V.
Boomkaarsen bijenwas
(26 stuks)
€ 29,90
Basisprijs: € 1,15/stuk
Kähler Design
Lichthäuser
van € 29,90
+ meer varianten
Coudre Berlin
Coudre Berlin geurkaars
€ 29,90
+ meer varianten
Nostalgie-Christbaumschmuck
Lauscha Glas Fazant Traditioneel
€ 29,90
Nieuw
Nostalgie-Christbaumschmuck
Lauschaer Glas Fasan natuurgetrouw
€ 29,90
Exclusief
Én Gry & Sif
Sneeuwpop van vilt
van € 27,90
+ meer varianten
Farbglashütte Lauscha
Lauscha ijsvogel
€ 27,90
Exclusief
Én Gry & Sif
Paaskonijnenpaar van vilt
€ 27,90
Kinto
Vaas Aqua, klein
€ 27,90
Mifuko
Paasmand papier
€ 27,90
Farbglashütte Lauscha
Lauscha roodborstje
€ 27,90
Kerststokkaars
(set van 4)
€ 27,90
Basisprijs: € 6,98/stuk
Nieuw
Abtei Königsmünster
Kleine sterren, handgemaakt van messing
(3 stuks)
€ 27,90
Exclusief
Én Gry & Sif
Kerstboomtopje Kerstengel van vilt
€ 27,90
Nostalgie-Christbaumschmuck
Lauscha Glas Pauw Traditioneel
€ 27,90
+ meer varianten
Exclusief
Én Gry & Sif
Staand rendier van vilt
€ 27,90
Bergs Potter
Hoff terracotta kandelaar stapelbaar
€ 27,90
Nieuw
Nostalgie-Christbaumschmuck
Lauschaer Glas Buntspecht
€ 27,90
Stick Candle adventskrans
(4 stuks)
€ 27,90
Basisprijs: € 6,98/stuk
Pilaarkaars Merci
€ 24,90
Fundamental Berlin
Kerstversiering Fragments
(3-delig)
€ 24,90
Nieuw
Oskari
Kussenspray
€ 24,90
Basisprijs: € 249,00/l
+ meer varianten
Münder Email
Kandelaar Retro Email
€ 24,90
Exclusief
DWM Deutsche Weihnachtssterne Manufaktur
Ster silhouet
van € 24,90
+ meer varianten
designimdorf
Theelichthouders Schachtelgeschichte".
€ 24,90
DWM Deutsche Weihnachtssterne Manufaktur
Ster silhouet rood 9 cm
€ 24,90
Anna Badur
Handgeschilderd porselein met tulpenmotief
(3 stuks)
€ 24,90
Staalkaars Pauze
€ 24,90
Én Gry & Sif
Klaprozen vilt
(set van 3)
€ 24,90
Looops
Looops geurolie
€ 24,90
Basisprijs: € 2.490,00/l
+ meer varianten
Wolfgang Werner
Schommelende figuur
€ 24,90
+ meer varianten
Zuilkaars Voor alle gelegenheden
€ 24,90
Nieuw
Farbglashütte Lauscha
Lauschaer Glas Koolmees
€ 24,90
Zuilkaars Kerstman
€ 24,90
Krebs Glas Lauscha
Lauscha ijs glazen bollen
van € 24,90
+ meer varianten
Herrnhuter Sterne
Herrnhuter ster A1e 13 cm
€ 24,90
+ meer varianten
Pilaar Kaars kerstengel
€ 24,90
Hey-Sign
Kerstversiering van vilt
(set van 3)
€ 23,90
Én Gry & Sif
Hulsttakken vilt
(4 stuks)
€ 22,90
Nostalgie-Christbaumschmuck
Lauscha Glas Kolibrie Traditioneel
€ 22,90
Én Gry & Sif
Forsythia tak vilt
€ 22,90
Krebs Glas Lauscha
Lauscha boombol glas mat rood 6 cm
(6 stuks)
€ 22,90
Én Gry & Sif
Appelbloesemtak vilt
€ 22,90
Kerstbal Jipi
(1 stuk)
€ 22,90
Én Gry & Sif
Wollen deurkrans met vilten strik
€ 22,90
terug
terug
1
2
3
4
5
meer
meer
Naar boven