Passer au contenu
Menu
Warenhuizen
Nieuwsbrief
Bestelling, Service & Advies
0800 2626101
Voer zoekterm/artikelnr. in
Zoeken op
Account
Kijklijst
€ 0,00
NIEUW
Cadeaus
Heren
Dames
Kinderen
Tuin
Keuken
Wonen
Huishouden
Kantoor
Sport & Spel
Koffers & Lederwaren
Lichaamsverzorging
Eten & Drinken
Kerst
SALE
Fabrikanten
Journal
Voer zoekterm/artikelnr. in
Zoeken op
Home
Kerst
Kerstdiner
(93)
Categorie
Alle categorieën
Chocolade
Noten
Augurken en conserven
Advent decoratie
Kerstboomversieringen
De feestelijk gedekte tafel
Magnetische adventskalender
Kerstdiner
Chocolade
Noten
Augurken en conserven
Onderwerpen aan Kerst
Advent decoratie
Kerstboomversieringen
De feestelijk gedekte tafel
Magnetische adventskalender
Filter
Fabrikant
Abtei Königsmünster
Ardau Weinimport
Azienda Agricola Papa dei Boschi
Bio-Classics (Inh. C.Pfeiffer)
Bonnat
Chocolaterie Mireille
Corilanga
djoon foods
Ewald Liedtke
fairfood Freiburg
Filion A Journey of Taste
Gallesio Sandro
Goldhelm Schokolade
Kemm 1782
Klosterbetriebe Plankstetten
Legast Artisan Chocolatier
Les Amandes et Olives du Mont Bouquet
Madame Chêri
Manufactum
Manufaktur Jörg Geiger
Marcel Schmid
Massepain Sleeubus
Monastère de la Paix-Dieu
Motzenbäcker Menger-Krug
Pastiglie Leone
Pärlans Konfektyr
Schusters Spezialitäten
Simply Greek
Summerdown Farms
WeltPartner
Willie’s Cacao
Beschikbaarheid
Direct beschikbare artikelen tonen
Filter toepassen
Kerstdiner
Sorteren
Populairste artikelen
Prijs dalend
Prijs oplopend
Innovaties
Sorteren
Populairste artikelen
Prijs dalend
Prijs oplopend
Innovaties
1 van 2
meer
Nieuw
fairfood Freiburg
Biologische cashewnoten, geroosterd met rozemarijn
€ 5,90
Basisprijs: € 47,20/kg
Nieuw
fairfood Freiburg
biologische pinda’s, geroosterd en gezouten
€ 3,90
Basisprijs: € 31,20/kg
Nieuw
fairfood Freiburg
Freiburger biologische notenmix 125 g
€ 5,90
Basisprijs: € 47,20/kg
Nieuw
fairfood Freiburg
Biologische macadamia, geroosterd & gezouten
€ 8,50
Basisprijs: € 68,00/kg
Nieuw
fairfood Freiburg
Biologische pinda’s, pittig geroosterd
€ 4,20
Basisprijs: € 33,60/kg
Nieuw
Legast Artisan Chocolatier
Chocoladereep Vallée des Incas 50%
€ 10,90
Basisprijs: € 155,71/kg
Nieuw
Legast Artisan Chocolatier
Chocoladereep Upala 70%
€ 10,90
Basisprijs: € 155,71/kg
Nieuw
Legast Artisan Chocolatier
Tafelchocolade Piura 70% met cacaonibs
€ 10,90
Basisprijs: € 155,71/kg
Nieuw
Legast Artisan Chocolatier
Chocoladereep Vallée des Incas 80%
€ 10,90
Basisprijs: € 155,71/kg
Nieuw
Legast Artisan Chocolatier
Chocoladereep Tierralta 90%
€ 10,90
Basisprijs: € 155,71/kg
djoon foods
Biologische dadelschocolade Dark Choc
€ 8,90
Basisprijs: € 127,14/kg
djoon foods
Dadelchocolade Dark Nougat
€ 9,90
Basisprijs: € 116,47/kg
djoon foods
Biologische dadelschocolade No Milk Choc
€ 8,90
Basisprijs: € 127,14/kg
djoon foods
Biologische dadelschocolade met frambozencrème
€ 8,90
Basisprijs: € 127,14/kg
djoon foods
Biologische dadelschocolade Salted Caramel
€ 8,90
Basisprijs: € 127,14/kg
djoon foods
Biologische dadelschocolade Bomba di Pistacchio
€ 9,90
Basisprijs: € 116,47/kg
Summerdown Farms
Summerdown pure chocolade met pepermunt
€ 8,50
Basisprijs: € 106,25/kg
Summerdown Farms
Summerdown melkchocolade met pepermunt
€ 8,50
Basisprijs: € 106,25/kg
Summerdown Farms
Summerdown pure chocolade met pepermunt en crisp
€ 8,50
Basisprijs: € 106,25/kg
Goldhelm Schokolade
Brugtruffels, rol van 9 stuks
€ 10,90
Basisprijs: € 143,42/kg
Madame Chêri
Madame Chêri Volle Melk Kweepeer Amandel
€ 8,50
Basisprijs: € 100,00/kg
Goldhelm Schokolade
Chocoladereep „Walderdbeere“
€ 10,90
Basisprijs: € 109,00/kg
Willie’s Cacao
Truffels van melkchocolade met zeezout
€ 27,90
Basisprijs: € 253,64/kg
Madame Chêri
Madame Chêri Volle Melk Kumquat Amandel
€ 8,50
Basisprijs: € 100,00/kg
fairfood Freiburg
Biologische cashewnoten natuurlijk
€ 24,90
Basisprijs: € 41,50/kg
fairfood Freiburg
Freiburger biologische notenmix
€ 32,90
Basisprijs: € 65,80/kg
Manufaktur Jörg Geiger
Biologische alcoholvrije rosé
€ 13,90
Basisprijs: € 18,53/l
Gallesio Sandro
Gekonfijte hazelnoten uit Piemonte
€ 9,90
Basisprijs: € 132,00/kg
Gallesio Sandro
Gezouten Piemontese hazelnoten
€ 9,90
Basisprijs: € 99,00/kg
Ewald Liedtke
Marsepeinpasta
€ 17,90
Basisprijs: € 35,80/kg
Manufaktur Jörg Geiger
Biologische witte wijn, alcoholvrij
€ 13,90
Basisprijs: € 18,53/l
Manufaktur Jörg Geiger
Blanc de Blancs alcoholvrij
€ 27,90
Basisprijs: € 37,20/l
Motzenbäcker Menger-Krug
Biologische Riesling alcoholvrij 0,0%
€ 11,90
Basisprijs: € 15,87/l
Bonnat
Bonnat Morenita
€ 9,90
Basisprijs: € 99,00/kg
Pärlans Konfektyr
Amandelbros met pure chocolade
€ 18,90
Basisprijs: € 126,00/kg
Monastère de la Paix-Dieu
Rocamandines amandelpralines
€ 29,90
Basisprijs: € 130,00/kg
Abtei Königsmünster
Meschede Drukken
€ 5,90
Basisprijs: € 32,78/kg
Ardau Weinimport
Vijgenpralines
(8 stuks)
€ 17,90
Basisprijs: € 126,06/kg
Manufactum
Biologische gebraden goulash met Angus rundvlees
€ 12,90
Basisprijs: € 32,25/kg
Klosterbetriebe Plankstetten
Plankstettener biologische rundergoulash
€ 15,90
Basisprijs: € 39,75/kg
Goldhelm Schokolade
Hazelnoottruffels „Eichhörnchen“ rol van 9 stuks
€ 10,90
Basisprijs: € 143,42/kg
Manufaktur Jörg Geiger
Winterbirnentraum alcoholvrij
€ 11,90
Basisprijs: € 15,87/l
Willie’s Cacao
Zeezout karamel chocolade balletjes
€ 22,90
Basisprijs: € 152,67/kg
Motzenbäcker Menger-Krug
Hakuna Matata Alcoholvrije mousserende wijn
€ 13,90
Basisprijs: € 18,53/l
Massepain Sleeubus
Belgische marsepein pralines (112 g)
€ 9,90
Basisprijs: € 88,39/kg
Massepain Sleeubus
Belgische marsepeinaardappelen met cacao
€ 10,90
Basisprijs: € 68,13/kg
Manufactum
Filder zuurkool
€ 3,90
Afgevoerd gewicht: 0.52kg
Basisprijs: € 7,50/kg
Manufactum
Filder rode kool
€ 3,90
Afgevoerd gewicht: 0.52kg
Basisprijs: € 7,50/kg
Manufactum
Bratwurst van het Schwäbisch-Hällische eikelweidevarken
€ 9,90
Basisprijs: € 24,75/kg
Manufactum
Gezouten vlees van het Zwabisch-Hallard eikelvarken
€ 10,90
Basisprijs: € 27,25/kg
Pärlans Konfektyr
Amandelbros met sinaasappel en chocolade
€ 18,90
Basisprijs: € 126,00/kg
Les Amandes et Olives du Mont Bouquet
Geroosterde amandelen in chocolade uit Frankrijk
€ 11,90
Basisprijs: € 59,50/kg
Pastiglie Leone
Leone truffelpralines gemengd, 150 g blik
€ 19,90
Basisprijs: € 132,67/kg
Pärlans Konfektyr
Amandelbros met melkchocolade
€ 18,90
Basisprijs: € 126,00/kg
Chocolaterie Mireille
Belgische Chocoladereep Praliné Lait
€ 4,20
Basisprijs: € 56,00/kg
Bonnat
Bonnat couverture
€ 14,90
Basisprijs: € 74,50/kg
Bonnat
Bonnat Cuba
€ 9,90
Basisprijs: € 99,00/kg
Bonnat
Bonnat Cacao Cusco
€ 9,90
Basisprijs: € 99,00/kg
Les Amandes et Olives du Mont Bouquet
Aperitiefamandelen uit de Provence
€ 14,90
Basisprijs: € 74,50/kg
Willie’s Cacao
Willie’s Cacao Gember limoen
€ 6,90
Basisprijs: € 138,00/kg
Bio-Classics (Inh. C.Pfeiffer)
Pfeiffer's® Organic Winter Punch non-alcoholic
€ 9,90
Basisprijs: € 9,90/l
Schusters Spezialitäten
Glühwein siroop
€ 12,90
Basisprijs: € 51,60/l
Azienda Agricola Papa dei Boschi
Gehakte Piemontese hazelnoten
€ 13,90
Basisprijs: € 69,50/kg
Corilanga
Piemontese hazelnoten in de dop
€ 8,50
Basisprijs: € 34,00/kg
WeltPartner
Tartufi witte chocolade
€ 10,90
Basisprijs: € 87,20/kg
WeltPartner
Biologische cacao-amandelen
€ 6,90
Basisprijs: € 69,00/kg
WeltPartner
Biologische physalis in fijne donkere chocolade
€ 6,50
Basisprijs: € 65,00/kg
Corilanga
Hazelnoten uit Piemonte
€ 13,90
Basisprijs: € 69,50/kg
Bonnat
Bonnat chocolade druppels 100% cacao
€ 24,90
Basisprijs: € 99,60/kg
Summerdown Farms
Summerdown Engelse Mint Cream Pralines
€ 14,90
Basisprijs: € 74,50/kg
Bonnat
Bonnat 100% cacao
€ 8,90
Basisprijs: € 89,00/kg
Bonnat
Bonnat Ceylan
€ 7,50
Basisprijs: € 75,00/kg
Summerdown Farms
Summerdown Engelse Mint Chocolade
€ 14,90
Basisprijs: € 99,33/kg
Marcel Schmid
Grisons notencake
€ 27,90
Basisprijs: € 55,80/kg
Chocolaterie Mireille
Belgische Chocoladereep Marsepein
€ 4,20
Basisprijs: € 56,00/kg
Bonnat
Bonnat Hacienda el Rosario
€ 6,90
Basisprijs: € 69,00/kg
Bonnat
Bonnat melkchocolade
€ 8,90
Basisprijs: € 89,00/kg
Bonnat
Bonnat Venezuela Porcelana
€ 12,90
Basisprijs: € 129,00/kg
Simply Greek | Filion A Journey of Taste
Griekse tomaten rode wijn saus
€ 6,90
Basisprijs: € 24,64/kg
Chocolaterie Mireille
Belgische Chocoladereep Parfait Café
€ 4,20
Basisprijs: € 56,00/kg
Chocolaterie Mireille
Belgische Chocoladereep Nougat Praline
€ 4,20
Basisprijs: € 56,00/kg
Kemm 1782
Echte Kemm's taarten
€ 4,90
Basisprijs: € 24,50/kg
Azienda Agricola Papa dei Boschi
Hazelnoten uit Piemonte
€ 13,90
Basisprijs: € 69,50/kg
Willie’s Cacao
Venezolaanse Rio Caribe 72% Chocolade
€ 7,50
Basisprijs: € 150,00/kg
Bonnat
Bonnat Cacao real del Xoconuzco
€ 12,90
Basisprijs: € 129,00/kg
Bonnat
Bonnat Praliné Noisette
€ 8,90
Basisprijs: € 89,00/kg
Bonnat
Bonnat Equateur
€ 6,90
Basisprijs: € 69,00/kg
Pastiglie Leone
Geleiperen met rode wijn
€ 8,90
Basisprijs: € 59,33/kg
Pastiglie Leone
Gelei marrons
€ 8,90
Basisprijs: € 59,33/kg
Pastiglie Leone
Geleiperziken met amaretto smaak
€ 8,90
Basisprijs: € 59,33/kg
Willie’s Cacao
Willie’s Cacao Matcha
€ 8,50
Basisprijs: € 170,00/kg
Willie’s Cacao
Donkere truffels met zeezout
€ 27,90
Basisprijs: € 253,64/kg
1
2
meer
meer
Naar boven